Er zijn enkele wijzigingen opgetreden m.b.t. de borrellezing van donderdag 15 april aanstaande. Onderstaand de juiste informatie.
Donderdag 15 april organiseert de GFE samen met het SGOR, Studenten Genootschap voor Onderneming & Recht, een borrellezing. De borrellezing zal in het teken staan van Private Equity. Van Doorne zal ons deze avond, onder het genot van een drankje, meer vertellen over deze manier van financieren van niet-beursgenoteerde ondernemingen door beleggers en firma's. Een onderwerp dat zeer actueel is en daardoor zeer belangrijk om hier meer over te weten te komen.
De borrellezing vindt plaats in het News Café en zal om 20.00 uur aanvangen met een borrel, waarna om 20.30 uur het inhoudelijke gedeelte zal beginnen. Na de lezing zullen we de avond vervolgen met een gezellige borrel, waarbij je kennis kan maken met je toekomstige collega's, de ondernemingsrecht studenten. Oftewel, er wacht ons een zeer interessante en tevens gezellige avond.
Voor deze activiteit hoef je je niet in te schrijven. Je bent welkom.
Tot dan!